Grintuss Adult Comp 20

€ 14,30
Op bestelling

Onze Leveringsmethodes:

Afhaling in de apotheek

Lokale levering in Lembeke

Het werkt tegen droge hoest door in te werken tegen irritatie van het slijmvlies en op een vette hoest door de hydratatie en bevordert de afvoer van het slijm. Met honing en Poliresin, een plantaardig moleculair complex van harsen, polysacchariden en flavonoïden met muco-adhesieve en beschermende eigenschappen, die dat hoest kalmeert door het slijmvlies te beschermen.

In geval van droge hoest, vette hoest, acute hoest, aanhoudende hoest.

Glutenvrij - 100 % natuurlijk

Bevat honing.

Goede balsamicosmaak.

Voor volwassenen.

Honing*; Moleculair complex van harsen, polysacchariden en Flavonoïden uit Grindelia*, Weegbree* en Helichrysum* (Poliresin®); Getitreerd in polysacchariden (moleculair gewicht >20.000 Dalton) ≥ 20%.

Bevat ook: rietsuiker*; Arabische gom; natuurlijke pepermunt en eucalyptus smaakstof; Pepermunt en eucalyptus essentiële oliën.

* Ingrediënt van biologische landbouw

Dezelfde hoeveelheid actieve bestanddelen in Poliresin® als de volwassen siroop: 1 tablet = 10 ml siroop.

Het wordt aanbevolen om 2 tot 4 keer per dag 1 tablet in te nemen, laat het langzaam smelten in de mond.

CNK4291969
OrganisatiesAboca
MerkenAboca
Breedte111 mm
Lengte110 mm
Diepte63 mm